30.12.2013

Geronimo

Firma Geronimo powstała w 1998 roku. Zalożona przez Marcina Tomaszewskiego w pierwszych latach swojej działalności oferowała usługi z zakresu Pogotowia Alpinistycznego. Szeroko reklamowana w mediach niejednokrotnie zastępowała w swoich działaniach straż pożarną. Skupiając się na usuwaniu drobnych usterek w krótkim czasie pozyskała na rynku wielu stałych klientów. Szybka reakcja oraz sprawna realizacja usług od tamtego czasu stały sie jej wizytówką. 

Doświadczenie prac alpinistycznych sięga jednak o wiele wcześniej. Już na początku lat dziewięćdziesiątych właściciel firmy Marcin Tomaszewski zdobywał doświadczenie w kilku szczecińskich firmach o podobnych profilu. Jako świeżo upieczony kursant wspinaczki skalnej a jednocześnie uczeń szczecińskiego liceum odnalazł w tym zawodzie dobry sposób na połączenie pasji z pracą.

Dziś firma Geronimo zajmuje się szkoleniami zarówno z zakresu wspinaczki jak również technik stosowanych do wykonywania robót wysokościowych. Organizuje imprezy alpinistyczne oraz pokazy i prezentacje z wypraw górskich. W ofercie posiada rownież budowę sztucznych ścian wspinaczkowych oraz imprezy z ich wykorzystaniem. 

Marcin Tomaszewski jako alpinista współpracuje z wieloma firmami, współtworzy kolekcje odzieży z marką Himountain, testuje  na swoich wyprawach specjalistyczny sprzęt alpinistyczny renomowanych firm z całego świata. Geronimo zrodziło się z pasji i tak juz pozostanie. 

Jeśli podobał ci się ten artykuł podziel się nim z innymi.

Twetter Facebook

Inne w tej kategorii

W wybranej przez Ciebie kategorii nie ma więcej artykułów.